Hortumcu Zafer Mutlunun Yalancı Medyası

Galatasaray spor klübünden yapılan resmi açıklama:

Galatasaray Spor Kulübü’nden Açıklama
4 Mayıs 2008 Pazar günü Vatan Gazetesi’nde “Kutlu Doğum Gafına Anıtkabir Tepkisi” başlığıyla yayınlanan haber, gerçekleri kesinlikle yansıtmamaktadır.

Ata’mıza ziyaret, Galatasaraylılar Derneği’nin 100. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte çok önceden 25 Nisan 2008 tarihi için planlanmış, yapılan program değişikliğinin ardından, 3 Mayıs’a alınmıştır.
4 Mayıs’ta deplasmanda oynanacak olan Sivasspor maçının şampiyonluk yolunda büyük önem kazanması ve ligin son haftalarına girilmesi üzerine, Galatasaray Spor Kulübü, görev başında olan Yönetim Kurulu üyelerimizi temsilen 2. Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Helvacı tarafından temsil edilmiştir.
Galatasaray, Mohaç’tan Çanakkale’ye sancağımız ve bayrağımız için şehitler vermiş bir camiadır. Laik Türkiye Cumhuriyeti’nin abide müessesesidir. Galatasaray, bütün kurum ve kuruluşlarıyla bir bütündür. Bunu bölmeye yeltenmek kimsenin haddi ve gücü dahilinde değildir, olamayacaktır.
Söz konusu haberin, daha önce yaptığı yalan haberlerden dolayı Galatasaray Spor Kulübü kapıları kapatılan Vatan Gazetesi’nde yer alması son derece manidardır.
Galatasaray Spor Kulübü

Not:Bu yazı http://www.galatasaray.org/kulup/haber/1050.php adresinden alınmıştır.

Paylaş:

Yazar: MuratS

Gezgin, Allah aşığı, varlık bilim genel ilgi alanı- Bilim Yazarı

İlgini Çekebilir

Evrimin Temel Sorunları- Fossil Kayıtları Yaratılışı Gösteriyor

Profesör Jonathan Wells şuradan orjinalini görebileceğiniz bu özet yazıda seküler evrim görüşünün fosil kayıtları sorunlarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir